Tulevaisuuden tuotekehitykseen erikoistunut konsultointitalo

Saamme organisaatiot hyödyntämään täyden potentiaalinsa digitaalisuutta hyödyntävien ratkaisujen ja tuotteiden kehittämisessä

Helsingin toimisto

Pohjoinen Rautatiekatu 15 B 12

00100 Helsinki

Oulun toimisto

Pakkahuoneenkatu 15 A 2

90100 Oulu

Sähköposti & Puhelin

info@contribyte.fi

+358 942890055

Laskutus

 
Sähköinen laskutus (toivottu tapa)

OVT: 003720419626
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)
Y-tunnus: 2041962-6

Postilaskutus

Contribyte Oy
PL 33530
00063 laskunet

Toimintamme perustuu avoimuuteen ja luottamukseen, niin sisäisesti kuin ulkoisestikin.

Ota yhteyttä meihin kun tarvitset apua!

Henri Hämäläinen

Henri Hämäläinen

Toimitusjohtaja

Tuotekehityksen konsultointi, myynti, muut asiat.

Puhelin: 050 487 3291

henri.hamalainen@contribyte.fi

Lasse Mikkonen

Lasse Mikkonen

Teknologiajohtaja

Tuotekehityksen työkalut ja konsultointi. Myynti.

Puhelin: 040 543 9845
lasse.mikkonen@contribyte.fi

Timo Leppä

Timo Leppä

Konsultti, koulutusvastaava

Tuotekehityksen konsultointi ja työkalut. SAFe konsultti(sertifioitu), Atlassian kouluttaja

Puhelin: 0400 924 830
timo.leppa@contribyte.fi

Dr. Tanja Suomalainen

Dr. Tanja Suomalainen

Senior Consultant

Oulun toimipisteen vetäjä, Tuotekehityksen konsultointi, Portfolion hallinta, myynti

Puhelin 040 512 2610

tanja.suomalainen@contribyte.fi

Harri Pendolin

Harri Pendolin

Johtava konsultti, tuotejohtaminen ja strategia

Tuotejohtamisen konsultointi ja koulutukset.

Puhelin: 040 582 08 65
harri.pendolin@contribyte.fi

Maria Wan

Maria Wan

Palvelumuotoilun valmentaja

Palvelumuotoilu, asiakasymmärrys, tiimityön kuiskaaja, digitaalinen CX

Puhelin 040 586 8899

maria.wan@contribyte.fi

Markku Nurmela

Markku Nurmela

Johtava konsultti

Konsultointiprojektit, valmennukset, menetelmät ja tuotejohtamisen työkalut. Myynti.

Puhelin: 040 501 50 94
markku.nurmela@contribyte.fi

Arto Kiiskinen

Arto Kiiskinen

Konsultti

Product Owner asiantuntija, Scrum ja Kanban coach, Tuotekehityksen työkalut, DevOps,

Puhelin: 044 245 4202

arto.kiiskinen@contribyte.fi

Brändin seuraajaa

Eri maassa projekteja

Eri asiakasta

Share This