Tekijämme ovat monipuolisia tuotekehityksen kehittämisen ammattilaisia

Saamme organisaatiot hyödyntämään täyden potentiaalinsa digitaalisuutta hyödyntävien ratkaisujen ja tuotteiden kehittämisessä

 

Henri Hämäläinen

Henri Hämäläinen

Toimitusjohtaja

Tuotekehityksen konsultointi, myynti, muut asiat.

Lue Henrin esittely blogistamme!

Puhelin: 050 487 3291 henri.hamalainen@contribyte.fi

Lasse Mikkonen

Lasse Mikkonen

Teknologiajohtaja

Tuotekehityksen työkalut ja konsultointi, myynti.

Tutustu mm. Lassen työpäivään.

Puhelin: 040 543 9845
lasse.mikkonen@contribyte.fi

 

Timo Leppä

Timo Leppä

Konsultti, koulutusvastaava

Tuotekehityksen konsultointi ja työkalut. Virallinen SAFe- konsultti, Atlassian-kouluttaja.

Lue Timon tiestä valmentajaksi.

Puhelin: 0400 924 830
timo.leppa@contribyte.fi

 

Markku Nurmela

Markku Nurmela

Johtava konsultti

Konsultointiprojektit, valmennukset, menetelmät ja tuotejohtamisen työkalut.

Puhelin: 040 501 5094
markku.nurmela@contribyte.fi

 

Harri Pendolin

Harri Pendolin

Johtava konsultti, tuotejohtaminen ja strategia

Tuotejohtamisen konsultointi ja koulutukset.

Tutustu Harriin blogissamme!

Puhelin: 040 582 0865
harri.pendolin@contribyte.fi

 

Panu Ravolainen

Panu Ravolainen

Konsultti, Partner

Tuotekehityksen ja DevOps-konsultointi

panu.ravolainen@contribyte.fi

 

Antti Suvanto

Antti Suvanto

Senior konsultti

Tuotejohtamisen konsultointiprojektit ja koulutukset, myynti.

Lue, mitä Antin työhön kuuluu!

Puhelin: 050 599 4830
antti.suvanto@contribyte.fi

 

Niklas Tikkala

Niklas Tikkala

Palvelujohtaja

Tuotekehityksen palvelut ja konsultointi.

Puhelin: +358 40 681 85 85
niklas.tikkala@contribyte.fi

 

Antti Häkli

Antti Häkli

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut Atlassian-asiantuntija.

Tutustu Anttiin blogissamme!

antti.hakli@contribyte.fi

Mikko Korkala

Mikko Korkala

Senior Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi

mikko.korkala@contribyte.fi

 

Maria Wan

Maria Wan

Palvelumuotoilukonsultti

Service Design
Asiakasymmärryksen mastermind,
Tiimityön tehostaja
Lue Marian esittely blogistamme!
+358 40 5868899

 

Arto Kiiskinen

Arto Kiiskinen

Senior Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi

Lue Arton esittely blogistamme!

arto.kiiskinen@contribyte.fi

 

Camilla Magnusson

Camilla Magnusson

Senior Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi

 

camilla.magnusson@contribyte.fi

 

Pasi Pekkanen

Pasi Pekkanen

Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi, SAFe-asiantuntija.

pasi.pekkanen@contribyte.fi

 

Risto Varetsalo

Risto Varetsalo

Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi

mm. SAFe, Scrum

Tutustu Riston säteilevään persoonan.

Puhelin: 040 829 8199 risto.varetsalo@contribyte.fi

 

Rosa Reivinen

Rosa Reivinen

Markkinointispesialisti

Markkinointivastaava, some-mestari ja blogin päätoimittaja

rosa.reivinen@contribyte.fi

 

Mauri Frestadius

Mauri Frestadius

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut

mauri.frestadius@contribyte.fi

 

Iiro Kuitunen

Iiro Kuitunen

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut Linux-asiantuntija

iiro.kuitunen@contribyte.fi

Ota yhteyttä!

Laita viestiä alla olevalla kaavakkeella, ota suoraan yhteyttä tai katso yhteystietomme.

Lasse Mikkonen, CTO, Atlassian ja muut työkalut, 040 543 9845
Henri Hämäläinen, toimitusjohtaja, 050 487 3291
Timo Leppä, koulutukset, tiimivalmennukset, 0400 924 830
Harri Pendolin, tuotejohtaminen ja palvelumuotoilu, 040 582 0865

 

7 + 6 =

Share This