Valitse sivu

Tekijämme ovat monipuolisia tuotekehityksen kehittämisen ammattilaisia

Saamme organisaatiot hyödyntämään täyden potentiaalinsa digitaalisuutta hyödyntävien ratkaisujen ja tuotteiden kehittämisessä

 

Henri Hämäläinen

Henri Hämäläinen

Toimitusjohtaja

Tuotekehityksen konsultointi, myynti.

Lue Henrin esittely blogistamme!

Puhelin: 050 487 3291 henri.hamalainen@contribyte.fi

Lasse Mikkonen

Lasse Mikkonen

Teknologiajohtaja

Tuotekehityksen työkalut ja konsultointi, myynti.

Tutustu Lassen työpäivään!

Puhelin: 040 543 9845
lasse.mikkonen@contribyte.fi

 

Niklas Tikkala

Niklas Tikkala

Palvelujohtaja

Tuotekehityksen palvelut ja konsultointi.

Puhelin: +358 40 681 85 85
niklas.tikkala@contribyte.fi

 

Timo Leppä

Timo Leppä

Konsultti, koulutusvastaava

Tuotekehityksen konsultointi ja työkalut. Virallinen SAFe- konsultti, Atlassian-kouluttaja.

Lue Timon tiestä valmentajaksi.

Puhelin: 0400 924 830
timo.leppa@contribyte.fi

 

Harri Pendolin

Harri Pendolin

Johtava konsultti, tuotejohtaminen ja strategia

Tuotejohtamisen konsultointi ja koulutukset.

Tutustu Harriin blogissamme!

Puhelin: 040 582 0865
harri.pendolin@contribyte.fi

 

Panu Ravolainen

Panu Ravolainen

Konsultti, Partner

Tuotekehityksen ja DevOps-konsultointi

panu.ravolainen@contribyte.fi

 

Antti Suvanto

Antti Suvanto

Senior konsultti

Tuotejohtamisen konsultointiprojektit ja koulutukset, myynti.

Lue, mitä Antin työhön kuuluu!

Puhelin: 050 599 4830
antti.suvanto@contribyte.fi

 

Markku Nurmela

Markku Nurmela

Johtava konsultti

Konsultointiprojektit, valmennukset, menetelmät ja tuotejohtamisen työkalut.

Puhelin: 040 501 5094
markku.nurmela@contribyte.fi

 

Camilla Magnusson

Camilla Magnusson

Senior Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi

 

camilla.magnusson@contribyte.fi

 

Mikko Korkala

Mikko Korkala

Senior Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi

Lue Mikosta lisää täältä!

mikko.korkala@contribyte.fi

 

Maria Wan

Maria Wan

Palvelumuotoilukonsultti

Service Design, asiakasymmärryksen mastermind ja tiimityön tehostaja.

Lue Marian esittely blogistamme!

+358 40 5868899

 

Arto Kiiskinen

Arto Kiiskinen

Senior Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi

Lue Arton esittely blogistamme!

arto.kiiskinen@contribyte.fi

 

Pasi Pekkanen

Pasi Pekkanen

Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi, SAFe-asiantuntija.

pasi.pekkanen@contribyte.fi

 

Risto Varetsalo

Risto Varetsalo

Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi, SAFe ja Scrum.

Tutustu Riston säteilevään persoonaan blogissa!

Puhelin: 040 829 8199 risto.varetsalo@contribyte.fi

 

Jussi Saine

Jussi Saine

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut, Atlassian tuoteperhe, käyttöjärjestelmät, pilvipalvelut, IT automaatio

jussi.saine@contribyte.fi

 

Juri Ahokas

Juri Ahokas

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut, Atlassian tuoteperhe, käyttöjärjestelmät, pilvipalvelut, IT automaatio

juri.ahokas@contribyte.fi

 

Antti Häkli

Antti Häkli

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut Atlassian-asiantuntija.

Tutustu Anttiin blogissamme!

antti.hakli@contribyte.fi

 

Mauri Frestadius

Mauri Frestadius

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut

mauri.frestadius@contribyte.fi

 

Iiro Kuitunen

Iiro Kuitunen

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut Linux-asiantuntija

iiro.kuitunen@contribyte.fi

 

Rosa Reivinen

Rosa Reivinen

Markkinointispesialisti

Markkinointivastaava, some-mestari ja blogin päätoimittaja

rosa.reivinen@contribyte.fi

 

Contribyte yhteystiedot

Lasse Mikkonen, teknologiajohtaja 040 543 9845
Harri Pendolin, tuotejohtaminen 040 582 0865
Markku Nurmela, valmennuspalvelut 040 501 5094
Timo Leppä, koulutuspalvelut 0400 924 830
Niklas Tikkala, työkalun palvelupäällikkö 040 681 8585
Henri Hämäläinen, toimitusjohtaja 050 487 3291

Sähköposti - info@contribyte.fi tai etunimi.sukunimi@contribyte.fi

Laita viestiä

8 + 8 =

Share This