Tekijämme ovat monipuolisia tuotekehityksen kehittämisen ammattilaisia

Saamme organisaatiot hyödyntämään täyden potentiaalinsa digitaalisuutta hyödyntävien ratkaisujen ja tuotteiden kehittämisessä

 

Henri Hämäläinen

Henri Hämäläinen

Toimitusjohtaja

Tuotekehityksen konsultointi, myynti, muut asiat.

Lue Henrin esittely blogistamme!

Puhelin: 050 487 3291
henri.hamalainen@contribyte.fi

Lasse Mikkonen

Lasse Mikkonen

Teknologiajohtaja

Tuotekehityksen työkalut ja konsultointi, myynti.

Puhelin: 040 543 9845
lasse.mikkonen@contribyte.fi

 

Timo Leppä

Timo Leppä

Konsultti, koulutusvastaava

Tuotekehityksen konsultointi ja työkalut. Virallinen SAFe 4.0 konsultti, Atlassian-kouluttaja.

Puhelin: 0400 924 830
timo.leppa@contribyte.fi

Dr. Tanja Suomalainen

Dr. Tanja Suomalainen

Senior Consultant

Oulun toimipisteen vetäjä, Tuotekehityksen konsultointi, Portfolion hallinta, myynti

tanja.suomalainen@contribyte.fi

0405122610

Harri Pendolin

Harri Pendolin

Johtava konsultti, tuotejohtaminen ja strategia

Tuotejohtamisen konsultointi ja koulutukset.

Tutustu Harriin blogissamme!

Puhelin: 040 582 08 65
harri.pendolin@contribyte.fi

Antti Suvanto

Antti Suvanto

Seniori Konsultti

Tuotejohtamisen konsultointiprojektit ja koulutukset, myynti.

Puhelin: 050 5994830
antti.suvanto@contribyte.fi

Markku Nurmela

Markku Nurmela

Johtava konsultti

Konsultointiprojektit, valmennukset, menetelmät ja tuotejohtamisen työkalut.

Puhelin: 040 501 50 94
markku.nurmela@contribyte.fi

Arto Kiiskinen

Arto Kiiskinen

Senior Consultant

Tuotekehityksen konsultointi

Lue Arton esittely blogistamme!

arto.kiiskinen@contribyte.fi

Panu Ravolainen

Panu Ravolainen

Konsultti, Partner

Tuotekehityksen ja DevOps-konsultointi

panu.ravolainen@contribyte.fi

Karo Salminen

Karo Salminen

Senior Consultant

Tuotekehityksen työkalut, Atlassian-asiantuntija.

karo.salminen@contribyte.fi

Dr. Mikko Korkala

Dr. Mikko Korkala

Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi

mikko.korkala@contribyte.fi

Pasi Pekkanen

Pasi Pekkanen

Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi, SAFe-asiantuntija.

pasi.pekkanen@contribyte.fi

Risto Varetsalo

Risto Varetsalo

Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi

Puhelin: 040 829 8199 risto.varetsalo@contribyte.fi

Maria Wan

Maria Wan

Palvelumuotoilukonsultti

Service Design, palvelukulttuuri ja asiakaskokemus.
 
 
 Lue Marian esittely blogistamme!
 
 
+358 40 5868899
 
Antti Häkli

Antti Häkli

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut Atlassian-asiantuntija.

Tutustu Anttiin blogissamme!

 

antti.hakli@contribyte.fi

Juha Makkonen

Juha Makkonen

Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi

juha.makkonen@contribyte.fi

Kerkko Pelttari

Kerkko Pelttari

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut.

kerkko.pelttari@contribyte.fi

Sanna Ukkonen

Sanna Ukkonen

Markkinointiassistentti

Markkinointi, laskutus

Marko Väisänen

Marko Väisänen

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut, VersionOne-asiantuntija.

marko.vaisanen@contribyte.fi

Jyrki Airola

Jyrki Airola

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut, DevOps

jyrki.airola@contribyte.fi

Ota yhteyttä ja lähetä vaikka whatsapp!

Voit lähestyä meitä alla olevalla kaavakkeella tai ottaa suoraan yhteyttä:

Henri Hämäläinen, toimitusjohtaja, 050 487 3291

Lasse Mikkonen, CTO, työkalut, 040 543 9845

Tanja Suomalainen, Oulun toimipiste, 040 512 2610

Timo Leppä, koulutukset, 0400 924 830

Harri Pendolin, tuotejohtaminen ja palvelumuotoilu, 040 582 0865

 

8 + 8 =

Share This