Tekijämme ovat monipuolisia tuotekehityksen kehittämisen ammattilaisia

Saamme organisaatiot hyödyntämään täyden potentiaalinsa digitaalisuutta hyödyntävien ratkaisujen ja tuotteiden kehittämisessä

 
Henri Hämäläinen

Henri Hämäläinen

Toimitusjohtaja

Tuotekehityksen konsultointi, myynti, muut asiat.

Puhelin: 050 487 3291
henri.hamalainen@contribyte.fi

Lasse Mikkonen

Lasse Mikkonen

Teknologiajohtaja

Tuotekehityksen työkalut ja konsultointi, myynti.

Puhelin: 040 543 9845
lasse.mikkonen@contribyte.fi

Timo Leppä

Timo Leppä

Konsultti, koulutusvastaava

Tuotekehityksen konsultointi ja työkalut. Virallinen SAFe 4.0 konsultti, Atlassian-kouluttaja.

Puhelin: 0400 924 830
timo.leppa@contribyte.fi

Harri Pendolin

Harri Pendolin

Johtava konsultti, tuotejohtaminen ja strategia

Tuotejohtamisen konsultointi ja koulutukset

Puhelin: 040 582 08 65
harri.pendolin@contribyte.fi

Antti Suvanto

Antti Suvanto

Konsultti

Tuotejohtamisen konsultointiprojektit ja koulutukset, myynti. 

Puhelin: 050 5994830
antti.suvanto@contribyte.fi

Markku Nurmela

Markku Nurmela

Johtava konsultti

Konsultointiprojektit, valmennukset, menetelmät ja tuotejohtamisen työkalut. 

Puhelin: 040 501 50 94
markku.nurmela@contribyte.fi

Arto Kiiskinen

Arto Kiiskinen

Senior Consultant

Tuotekehityksen konsultointi  

arto.kiiskinen@contribyte.fi 

Pasi Pekkanen

Pasi Pekkanen

Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi, SAFe-asiantuntija.

pasi.pekkanen@contribyte.fi 

Risto Varetsalo

Risto Varetsalo

Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi

Puhelin: 040 829 8199 risto.varetsalo@contribyte.fi 

Dr. Mikko Korkala

Dr. Mikko Korkala

Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi

mikko.korkala@contribyte.fi 

Juha Makkonen

Juha Makkonen

Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi

juha.makkonen@contribyte.fi 

Panu Ravolainen

Panu Ravolainen

Konsultti, Partner

Tuotekehityksen ja DevOps-konsultointi

panu.ravolainen@contribyte.fi

Marko Väisänen

Marko Väisänen

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut, VersionOne-asiantuntija.

marko.vaisanen@contribyte.fi 

Karo Salminen

Karo Salminen

Senior Consultant

Tuotekehityksen työkalut, Atlassian-asiantuntija.

karo.salminen@contribyte.fi 

Jyrki Airola

Jyrki Airola

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut, DevOps

jyrki.airola@contribyte.fi 

Antti Häkli

Antti Häkli

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut. Atlassian-asiantuntija

antti.hakli@contribyte.fi 

Sanna Ukkonen

Sanna Ukkonen

Markkinointiassistentti

Markkinointi, laskutus

Ota yhteyttä!

8 + 13 =

Tai soita suoraan

Henri Hämäläinen - 050 487 3291, Tuotekehityksen kehittäminen ja konsultointi

Lasse Mikkonen - 040 543 9845, Atlassian, VersionOne, Git ja muut työkalut

Harri Pendolin - 040 582 0865, Tuotejohtaminen ja tuotestrategiat

Timo Leppä - 0400 924 830, Koulutukset

Share This