Tekijämme ovat monipuolisia tuotekehityksen kehittämisen ammattilaisia

Saamme organisaatiot hyödyntämään täyden potentiaalinsa digitaalisuutta hyödyntävien ratkaisujen ja tuotteiden kehittämisessä

 

Henri Hämäläinen

Henri Hämäläinen

Toimitusjohtaja

Tuotekehityksen konsultointi, myynti, muut asiat.

Lue Henrin esittely blogistamme!

Puhelin: 050 487 3291 henri.hamalainen@contribyte.fi

Lasse Mikkonen

Lasse Mikkonen

Teknologiajohtaja

Tuotekehityksen työkalut ja konsultointi, myynti.

Tutustu mm. Lassen työpäivään.

Puhelin: 040 543 9845
lasse.mikkonen@contribyte.fi

 

Timo Leppä

Timo Leppä

Konsultti, koulutusvastaava

Tuotekehityksen konsultointi ja työkalut. Virallinen SAFe 4.0 konsultti, Atlassian-kouluttaja.

Lue Timon tiestä valmentajaksi. 

Puhelin: 0400 924 830
timo.leppa@contribyte.fi

 

Tanja Suomalainen

Tanja Suomalainen

Senior Consultant

Oulun toimipisteen vetäjä, Tuotekehityksen konsultointi, Portfolion hallinta, myynti

Tutusta Tanjaan blogissamme.

Puhelin: 040 512 2610
tanja.suomalainen@contribyte.fi

Harri Pendolin

Harri Pendolin

Johtava konsultti, tuotejohtaminen ja strategia

Tuotejohtamisen konsultointi ja koulutukset.

Tutustu Harriin blogissamme!

Puhelin: 040 582 0865
harri.pendolin@contribyte.fi

 

Markku Nurmela

Markku Nurmela

Johtava konsultti

Konsultointiprojektit, valmennukset, menetelmät ja tuotejohtamisen työkalut.

Puhelin: 040 501 5094
markku.nurmela@contribyte.fi

 

Antti Suvanto

Antti Suvanto

Senior konsultti

Tuotejohtamisen konsultointiprojektit ja koulutukset, myynti.

Lue, mitä Antin työhön kuuluu!

Puhelin: 050 599 4830
antti.suvanto@contribyte.fi

 

Niklas Tikkala

Niklas Tikkala

Palvelupäällikkö

Tuotekehityksen palvelut ja konsultointi.

Puhelin: +358 40 681 85 85
niklas.tikkala@contribyte.fi

 

Panu Ravolainen

Panu Ravolainen

Konsultti, Partner

Tuotekehityksen ja DevOps-konsultointi

panu.ravolainen@contribyte.fi

 

Karo Salminen

Karo Salminen

Senior Konsultti

Tuotekehityksen työkalut, Atlassian-asiantuntija.

karo.salminen@contribyte.fi

 

Mikko Korkala

Mikko Korkala

Senior Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi

mikko.korkala@contribyte.fi

 

Arto Kiiskinen

Arto Kiiskinen

Senior Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi

Lue Arton esittely blogistamme!

arto.kiiskinen@contribyte.fi

 

Maria Wan

Maria Wan

Palvelumuotoilukonsultti

Service Design
Asiakasymmärryksen mastermind,
Tiimityön tehostaja
 
Lue Marian esittely blogistamme!
 
+358 40 5868899

 

Pasi Pekkanen

Pasi Pekkanen

Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi, SAFe-asiantuntija.

pasi.pekkanen@contribyte.fi

 

Risto Varetsalo

Risto Varetsalo

Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi

mm. SAFe, Scrum

Tutustu Riston säteilevään persoonan.

Puhelin: 040 829 8199 risto.varetsalo@contribyte.fi

 

Camilla Magnusson

Camilla Magnusson

Senior Konsultti

Tuotekehityksen konsultointi

 

camilla.magnusson@contribyte.fi

 

Antti Häkli

Antti Häkli

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut Atlassian-asiantuntija.

Tutustu Anttiin blogissamme!

antti.hakli@contribyte.fi

Iiro Kuitunen

Iiro Kuitunen

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut Linux-asiantuntija

iiro.kuitunen@contribyte.fi

Mauri Frestadius

Mauri Frestadius

Konsultti

Tuotekehityksen työkalut

mauri.frestadius@contribyte.fi

 

Rosa Reivinen

Rosa Reivinen

Markkinointispesialisti

Markkinointivastaava, some-mestari ja blogin päätoimittaja

rosa.reivinen@contribyte.fi

 

Ota yhteyttä!

Laita viestiä alla olevalla kaavakkeella, ota suoraan yhteyttä tai katso yhteystietomme.

Lasse Mikkonen, CTO, Atlassian ja muut työkalut, 040 543 9845
Henri Hämäläinen, toimitusjohtaja, 050 487 3291
Timo Leppä, koulutukset, tiimivalmennukset, 0400 924 830
Tanja Suomalainen, Oulun toimipiste, 040 512 2610
Harri Pendolin, tuotejohtaminen ja palvelumuotoilu, 040 582 0865

10 + 8 =

Share This